Vlasové kondicionéry

Vlasový KONDICIONÉR s makadamiovým olejem, tekutým hedvábím a panthenolem

Tak tedy po předchozím testování, které mělo samé pozitivní výsledky, představuji tento báječný kondicionér na suché vlasy.

Důležitou a nezaměnitelnou surovinou je zde BTMS, je to vosk přirozeně odvozený od řepkového oleje, díky němu jsou vlasy tak příjemné na dotek a jdou krásně rozčesat po umytí. Makadamiový olej vlasy vyživuje a hydratuje. Tekuté hedvábí obsahující až 18 druhů volných aminokyselin dodává vlasům zdravý vzhled a lesk. Panthenol zlepšuje kvalitu vlasů, regeneruje a snižuje lámavost.

Tento kondicionér je skvělý v tom, že suché vlasy krásně vyživí, oživí, dodá lesk, ale přesto nezatíží! V minulosti, ještě než jsem přešla na vlastní kosmetiku, jsem otestovala snad stovky různých kondicionérů od různých značek a výsledek byl, že vlasy byly sice krásně lesklé a uhlazené, ale byly jemné až moc, že se mé velmi vlnité až kudrnaté vlasy staly napůl rovnými napůl vlnitými, nedržely tvar a druhý max třetí den se mohly znovu mýt. Avšak s tímto kondicionérem je to úplně něco jiného. Vlasy jsou už po smývání kondicionéru krásně hladké, na učesání stačí dva tahy, na přirozený tvar vlasů nemá žádný vliv, vlasy jsou krásně hebké, jemné, ale né moc, lesklé a takové celkově na pohled zdravější, živější a hlavně nezatížené a s přirozeným tvarem. Co se týče intervalu mezi mytími, tak jsem nejen já zpozorovala, že se téměř nemění, nebo max o den zkrátí, je to individuální, jako u všeho :)

Když to shrnu, tak jednoduše je super :)

Použití: nanáší se na právě umyté vlasy, pár cm od kořínků na celé délky nebo jen na konce, dle potřeby... nechá se působit dle stavu vlasů minutu, dvě, pět...chce to ozkoušet... pak se důkladně spláchne... Může se ale také třeba použít jako maska na suché konečky před mytím tak, že se vlasy navlhčí (každému ty konečky končí různě vysoko, takže je to opět individuální :D ), nanese se kondicionér, vlasy se smotají, nějak upevní a nechá se třeba hodinu působit, pak se smyje, vlasy se následně umyjí šamponem a je to :)

Složení:
- BTMS
- makadamiový olej
- panthenol
- tekuté hedvábí
- destilovaná voda
- Rokonsal - cetifikovaný konzervant schválený pro výrobu BIO kosmetiky

- kyselina mléčná
- mandlový tenzid
- Volitelná vůně - malina, kokos, levandule, máta, eukalypt, meduňka, rozmarýn, grep, citron, pomeranč, mandarinka, bez vůně